TTT: Top 10 favoriete boeken die ik tot nu toe in 2014 gelezen heb.

Dit vond ik een erg leuke TTT dus ik doe zeker weer mee! De TTT wordt georganiseerd door de Lady Library kijk ook zeker eens bij de andere blogs die een TTT geprlaatste hebben. Hier komt mijn top 10:   1. Fangirl […]

Read More

Recensie: Wit als sneeuw van Salla Simukka

  Titel: Wit als sneeuw Auteur: Salla Simukka Taal: Nederlands Het verhaal: Lumikki Andersson reist in de zomer naar het bloedhete Praag. Aan de tijd voor zichzelf, waarnaar ze zo verlangd heeft, komt al gauw een eind als Lumikki wordt benaderd door een jonge vrouw, […]

Read More

Een beetje minder actief

De afgelopen dagen was ik al wat minder actief en dat zal de komende 3 weken ook nog wel zo zijn want deze boekenworm gaat namelijk trouwen. Ik heb dus gewoon even wat minder tijd om te bloggen en te lezen. Maar […]

Read More

De eerste serie die ik ga lezen: Throne of Glass

  Alhoewel ik nog niet alle boeken heb in deze serie aangezien deel drie nog moet uitkomen heb ik toch besloten om te starten met de serie. Ik heb deze boeken in Engeland gekocht en was meteen verkocht toen ik de beschrijving […]

Read More

Review: Het Examen van Joelle Charbonneau

Titel: Het Examen Auteur: Joelle Charbonneau Pagina’s: 319 Taal: Nederlands Het verhaal: Het examen is het derde deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding! Lezersreactie op het eerste deel in De Test-trilogie, De Test: `De Test kruipt onder je huid en laat […]

Read More

Series lezen

Ik heb gisteravond eens zitten denken en naar mijn boekenkast gekeken. Daar staan een hele hoop series in. Series die soms al helemaal compleet zijn en sommigen nog niet. Ik heb nu besloten om eens wat series te gaan herlezen, sommigen heb […]

Read More

Paperback vs Hardcover

Ik vraag me zo eens af wat de voorkeur is van de lezers van mijn blog. Heb je liever een paperback of een hardcover van een boek? Ik had altijd het liefst een paperback, handig om mee te nemen, vaak wat kleiner […]

Read More

Review: Schim & Schaduw van Leigh Bardugo ( The Grisha #1 )

Titel: Schim & Schaduw( The Grisha #1 ) Auteur: Leigh Bardugo Pagina’s: 459 Taal: Nederlands Uitgever: Blossom Books Het verhaal: The Shadow Fold, a swathe of impenetrable darkness, crawling with monsters that feast on human flesh, is slowly destroying the once-great nation of Ravka. Alina, a pale, […]

Read More

Literary tattoos

Ik ben gek op mooie tattoos, ik heb er zelf ook een aantal en zoals vele met een tattoo zullen beamen is het echt een verslaving. Nu kwam ik vandaag toevallig een artikel tegen op arts.mic over literary tattoos. Nu heb ik […]

Read More

TTT: Top 10 onderwerpen waardoor ik een boek direct zou lezen

De Top Ten Thursday wordt georganiseerd door de Ladylibrary, de laatste weken heb ik niet meegedaan maar deze keer doe ik weer mee! Hier is mijn top 10 boeken met onderwerpen die ik direct zou lezen: 1. Hervertellingen van sprookjes, ik hou […]

Read More