Super six saturday: All time favourite personages

Op zaterdag doe ik altijd mee met de Super Six Saturday gehost door Book Babbles. Elke week is er weer een nieuw onderwerp waar ik een top 6 van maak. Deze week is het onderwerp: All time favourite personages. Dus hier is […]

Read More

Recensie: Het programma van Suzanne Young

Titel: Het programma Auteur: Suzanne Young Pagina’s: 400 Taal: Nederlands Uitgever: Karakter Het verhaal: In de wereld van Sloane is het uiten van echte gevoelens verboden, depressie onder jongeren is een epidemie en de enige oplossing is het Programma… Sloane denkt wel […]

Read More

TTT: Top Ten Thursday complete series in mijn boekenkast

Ik heb hem vorige week overgeslagen omdat ik gewoon niet aan tien kwam. Maar deze week doe ik weer mee met de TTT! Zoals iedereen inmiddels wel weet wordt deze tegenwoordig gehost door Emmy van Zon en Maan. De top tien deze […]

Read More

Recensie: Ready Player one van Ernest Cline

Titel: Ready Player one Auteur: Ernest Cline Pagina’s: 364 Taal: Nederlands Uitgever: Querido’s uitgeverij Het verhaal: We schrijven 2044. Sinds de Grote Recessie leeft een aanzienlijk deel van de wereldbevolking in diepe armoede. Als James Halliday kinderloos sterft, laat hij de hongerende […]

Read More

Tipje van de sluier dinsdag

Het was even wat stiller, ik was een paar dagen weg ( Naar Disneyland met mijn moeder en mijn meisjes. ) Maar ik ben er weer. Ik heb de laatste maanden echt een beetje moeten vechten tegen een leesdipje, maar ik geloof […]

Read More

Super Six Saturday: Non-book maar wel boek dingen

Zaterdag dus weer tijd voor een nieuw Super Six Saturday lijstje gehost door Book Babbles. Deze week een top van non-book maar wel boek dingen….. Hmm eens kijken wat ik kan verzinnen 1. Een hoesje voor je e-reader, want ja je wil […]

Read More

Confession: Ik lees reviews meestal niet

Is dit erg schokkend voor een boekblogger? Ik lees meestal geen reviews, waarom niet vraag je je af? Nou om één simpele reden: Spoilers. Ik ben echt als de dood dat ik een spoiler lees over een boek. Ik hou daar dus […]

Read More

Tipje van de sluier dinsdag

Dinsdag dus tijd om met jullie te delen wat ik op dit moment aan het lezen ben. Ik heb me nog maar eens gewaagd aan een boek in de Outlander reeks. Boek 3 ben ik inmiddels. Ik blijf dit mooie boeken vinden […]

Read More

Recensie: My heart and other black holes van Jasmine Warga

Titel: My heart and other black holes Auteur: Jasmine Warga Pagina’s: 320 Taal:Engels Uitgever: Harperteen Het verhaal: A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of Jay Asher and Laurie Halse Anderson. Sixteen-year-old physics nerd Aysel is obsessed with […]

Read More

Super Six Saturday: redenen waarom ik van (boek)bloggen hou

Zaterdag, tijd voor een nieuwe super six saturday, georganiseerd door Book Babbles. Deze week met 6 redenen waarom ik van (boek)bloggen houd. 1. Ik mag elke dag tijd besteden aan mijn favoriete bezigheid: Lezen! 2. Je ontmoet hele leuke mensen die net […]

Read More